2. Profesjonalne przygotowanie nieruchomości - home staging

Profesjonalnie przygotujemy Twoje wnętrze do sesji zdjęciowej - najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Dzisiaj hasło "home staging" weszło już do powszechnego użytku i świadomości sprzedających, ale kilka lat temu, kiedy zaczynaliśmy proponować naszym klientom tą egzotyczną usługę rodem z amerykańskich filmów, wiedza w tym zakresie była jeszcze niewielka. Na bazie udanych realizacji, skutecznych kampanii reklamowych oraz szybkich i zyskownych sprzedaży (wynajmów) zbudowaliśmy zaufanie naszych klientów do tej usługi.

Z wielką przyjemnością możemy powiedzieć, że nasi stali klienci i kolejne zlecenia "z polecenia" to w ogromnej mierze zasługa innowacyjnego podejścia do przygotowania oferty zanim ujrzy ona światło dzienne. Bo rzeczywiście diabeł tkwi w szczegółach.

Każda nieruchomość ma swoje plusy i minusy. Tymczasem prawie każdy właściciel uważa swoje cztery kąty za najwspanialsze na świecie, gdyż jego stosunek do miejsca, z którym wiąże często wiele wspomnień, jest mniej lub bardziej emocjonalny. My jesteśmy obiektywni. Znamy najnowsze trendy wnętrzarskie - specjalizujemy się w apartamentach i mieszkaniach o podwyższonym standardzie. Czujemy luksus rezydencji i klimat domów "z duszą". Mamy na swoim koncie wiele udanych metamorfoz. Zadaniem home stagera jest nie tylko podkreślenie wszystkich atutów wnętrza, ale również wskazanie jego wad i znalezienie sposobu na ich wyeliminowanie. Czasem wystarczy tylko porządnie posprzątać, zmienić ustawienie mebli i dobrać odpowiednie dodatki, a innym razem trzeba doposażyć wnętrze i nadać funkcje poszczególnym pomieszczeniom. Coraz częściej nasi klienci decydują się na większy lifting swojego lokum aby zainteresować bardziej wymagającego klienta i uzyskać znacznie wyższą cenę niż średnia rynkowa. Przemalowanie ścian na neutralne kolory, odnowienie szafek kuchennych czy wymiana paneli podłogowych to stosunkowo nieduży koszt, a efekt spektakularny.

Chcesz sprzedać swoje mieszkanie (dom) 2 razy szybciej i 10% drożej niż Twój sąsiad?

Nie wiesz jak urządzić wnętrze swojego mieszkania (domu) na wynajem tak aby uzyskać jak najwyższą cenę i móc zawrzeć umowę z najlepszym kandydatem?

Umów się z nami na spotkanie, a my przedstawimy Ci nasze propozycje i przeprowadzimy przez cały proces przygotowania nieruchomości.

Ale home staging to dopiero połowa sukcesu...

| Zobacz więcej zdjęć |