1. Pomysł na skuteczny marketing oraz szybką i zyskowną sprzedaż (wynajem)

 

Wiemy jak wyróżnić Twoją ofertę na tle innych. Dokładnie poznajemy każdą nieruchomość - dzięki temu potrafimy zarówno podkreślić jej wyjątkowe zalety jak i zauważyć i zniwelować potencjalne wady. Podstawą do pokazania tej wyjątkowości jest profesjonalny home staging oraz sesja fotograficzna wykonane przez specjalistów.

Zastanawiamy się kim jest Twój klient, jakie są jego potrzeby, preferencje i możliwości finansowe - oferta kierowana jest dokładnie do tych, do których ma trafić. Nie zdajemy się na przypadek.

Szanujemy Twój czas. Wiemy, że jesteś wymagającym klientem intensywnie pracującym w swojej branży. Chcemy wyręczyć Cię w zakresie, który z kolei jest naszą domeną, abyś mógł skupić się na rzeczach dla siebie najważniejszych. Po pierwszym spotkaniu możesz powierzyć nam klucze do swojego domu, a my zajmiemy się wszystkimi etapami sprzedaży (wynajmu), o których mowa poniżej. Możemy ponownie spotkać się dopiero przy zawieraniu umowy sprzedaży (najmu).

Stawiamy na najwyższą jakość i kompleksowość swojej usługi, a nie na jak największą liczbę ofert. Tylko wtedy możemy poświęcić wystarczająco dużo uwagi na solidne przygotowanie całego procesu sprzedaży (wynajmu) od A do Z.