WYNAJĘTE.
Dwupoziomowy ekskluzywny apartament z ogródkiem i garażem
Polecam Państwu ekskluzywny apartament (segment w zabudowie szeregowej) o powierzchni użytkowej 89 m2, z indywidualnym garażem, wybudowany w 2015r. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców jest taras i niewielki ogródek. Nieruchomość zlokalizowana jest w rejonie ul. Kolistej w dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej.
Lokal jest całkowicie umeblowany (meble jak na zdjęciach, bez elementów dekoracyjnych) i wyposażony w sprzęty najnowszej generacji. Ogromnym atutem jest klimatyzacja w części dziennej i sypialniach oraz rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie.
Pomieszczenia są doskonale nasłonecznione z uwagi na południowo-zachodnią ekspozycję salonu i ogrodu oraz sypialni na poddaszu, gdzie z balkonu rozpościera się piękny widok na góry.
Część dzienną stanowi salon z aneksem kuchennym i jadalnią oraz wyjściem na częściowo zadaszony taras. Ogródek, choć niedużych rozmiarów, jest znakomitym miejscem wypoczynku i grillowania od wiosny do późnej jesieni. Na tym poziomie znajduje się również przedpokój z szafą garderobianą w zabudowie oraz toaleta. W kuchni m.in. lodówka, zmywarka.
Część prywatna budynku to dwie sypialnie znajdujące się na górnym poziomie, wygodna łazienka z wanną, przedpokój z obszerną szafą garderobianą w zabudowie oraz dodatkowy pokój na poddaszu.
Na poziomie parteru znajduje się garaż na jeden samochód osobowy, na podjeździe dodatkowo miejsce parkingowe - podjazd wybrukowany.
Ogrzewanie pompą ciepła lub gazowe - piec dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania, w części parteru ogrzewanie podłogowe, w pozostałych pokojach częściowo ogrzewanie podłogowe i grzejniki płytowe.
Udogodnienia:
- nowoczesna i energooszczędna inwenterowa klimatyzacja z pompą ciepła - samsung,
- energooszczędne ogrzewanie pomieszczeń przez pompę ciepła,
- wentylacja hybrydowa,
- rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie,
- alarm z powiadomieniem na smartfona,
- internet, kamery w jakości HD.
Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z centrum miasta jak i z trasami wylotowymi szybkiego ruchu z Bielska. W pobliżu sklepy, szkoła i przedszkole.
Opłaty :
Odstępne dla właściciela: 3000zł/miesiąc
Kaucja zwrotna: w wysokości dwumiesięcznego odstępnego
Media: płatne według zużycia (prąd, woda, gaz, wywóz śmieci) - bezczynszowe
Osoba prowadząca: Joanna Kenig tel. 533 355 184
Nota prawna:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej biura oraz portalach zewnętrznych sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może on podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej określonej w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. W rozumieniu przepisów prawa przedstawiona oferta ma charakter informacyjny.
Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.